Praktický lékař pro dospělé

MUDr. Jan Brandejs, zdrav. sestra Běla Šafrová
všeobecné praktické lékařství, pracovnělékařská péče, výukové pracoviště katedry všeob. lékářství 2. LF UK

Aktuálně  - objednání k očkování proti COVID-19 zde v ordinaci

Vzhledem k aktuální situaci a dostupným informacím doporučuji pacientům starších 75ti let se registrovat do centrálního rezerv. systému, pacienty mladší 75ti k rezervaci zde, nelze na obě místa současně, jedná se o aktuální odhad, kde bude očkování dříve. Dále budeme upřesňovat. Pacienty s vážnými onemocněními mladší 70ti let prosím o tel či emailový kontakt, prozatím jejich registrace systémem není umožněna, ale snad se to časem vyřeší.

V případě zájmu o očkování proti COVID-19, zřejmě prozatím vakcínou AstraZeneca, prosíme kontaktujte v ordinačních hodinách telefonicky (220518583), nebo kdykoliv e-mailem.

Očkování proběhne dle vakcinační strategie MZ ČR podle prioritních skupin. 

 

Ordinace otevřena v upraveném režimu. Vzhledem k bezpečnosti pacientů možná osobní návštěva  v ordinaci pouze po telefonickém objednání, pacienti se známkami akutního respiračního onemocnění prosíme o telefonický kontakt a další postup dle dohody, nevstupovat do prostoru čekárny. V ordinační době možno kontaktovat na tel. 220 51 85 83, či kdykoliv e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

INFOLINKY PRAŹSKÉ HYGIENY K ONEMOCNÉNÍ COVID

 

Antigenní testování COVID-19(nutné objednání)

Je určeno jen pro bezpříznakové osoby v rámci prevence onemocnění COVID-19. Objednávat možno v ordinačních hodinách na telefonu 220518583. 

 

Aktualizováno Úterý, 02 Březen 2021 11:43